Дихання

Категорія: Конспекти з валеології Опубліковано: Понеділок, 08 жовтня 2007 Автор: Юлия

МЕТА: Допомогти дітям пізнавати можливості власного організму: для чого ми дихаємо, яке повітря потрібне для дихання.
МАТЕРІАЛ: схема дихальних органів, дзеркальце для кожної дитини.


 XIД ЗАНЯТТЯ:

Вихователь пропонує дітям дмухнути на долоню перед обличчям і сказати, що діти відчувають. (Як тепле повітря потрапило всередину нашого організму? Повітря ми вдихнули холодним, а видихнули теплим. Де воно зігрілося? Як повітря потрапляє в наш організм?)

Вихователь пропонує стиснути ніс пальцями і спробувати подихати. (Чому ми не можемо дихати? Отже, де вхід повітря в наш організм?)

Діти розглядають в дзеркальце свій ніс. (Що знаходиться всередині носа?(волосинки). Навіщо нам волосинки в носі? На волосинках затримується пил, бруд, вони очищають повітря. Очищене повітря потрапляє у бронхи, а далі в легені і тут нагріте повітря йде у кров і з нею - по всьому організму. (використовується схема дихальних органів).

Всім органам у нашому організмі потрібне чисте повітря. (Хто крім людини також дихає? Всьому живому на землі потрібне повітря, без повітря немає життя.)

 Де краще дихати? Чому краще дихати в лісі, парку? (Отже, потрібно берегти зелені насадження, бо вони роблять повітря чистим, а коли чисте повітря, то людина здорова.)

Перегляди: 9679

Login Form

БЕЗПЕЧНО ДЛЯ ДІТЕЙ