Ведмідь і бджоли

Категорія: Рухливі ігри Опубліковано: П'ятниця, 04 травня 2007 Автор: Юлия

Для дітей старшого дошкільного віку (5-6 років)

Діти діляться на дві підгрупи: менша за кількістю (приблизно одна третина від загального гурту) — Це "ведмеді", більша — "бджоли". Бджоли розміщуються так: половина вилазить на кілька щаблів гімнастичної стінки, половина стає за натягнутим на висоті 50 см шнуром (це "вулики"). На відстані 3 — 5 м від гімнас­тичної стінки накреслене коло — це "ліс", де живуть ведмеді. Решта простору — "лука".

Вихователь каже: Бджоли вулик залишають, в луг квітучий поспішають.

Діти – "бджоли" злазять з гімнастичної стінки, підлізають під шнур.

Вихователь продовжує: Полетіли до квіток, Щоб зібрати з них медок.

Бджоли летять на луку — перебігають, ніби перелітають з квітки на квітку.

Вихователь звертається до ведмедів: А ведмеді — до садка, Теж бо хочеться медка.

Коли виконали рухи, вихователь поперед­жає: "Бджоли". Діти-"бджоли" біжать до гімнастичної стінки, імітують дзижчання. Ведмеді удають, що злякалися — злазять і біжать до наступного вулика —підлазять під шнур. Бджоли і звідти їх виганяють. Гра повторюється, обирають нових ведмедів (або на цю роль зголошуються самі діти). Вихователь відмічає найспритніших ведмедів і бджіл.

Примітка. Гру можна проводити, тільки коли діти добре засвоїли правила: не можна зістрибувати зі щаблів гімнастичної стінки, стягувати одне одного, штовхати. Бджоли відганяють ведмедів від вуликів і заганяють назад у ліс тільки грізним дзижчанням.

Перегляди: 10210

Login Form

БЕЗПЕЧНО ДЛЯ ДІТЕЙ