Зимова прогулянка у "Веселок"

Категорія: Дитячі розваги Опубліковано: Неділя, 21 січня 2018 Автор: Юлия

Ура, ура, зимі радіє дітвора! Немає снігу? Не біда.

Старші дошкільнята групи №8 "Веселка" ДНЗ №69 міста Краматорськ ніколи не сумують.

Дітлахи вміють гратися та навчатися. Вихователь Маглєй Юлія Ігорівна згідно з вимог програми "Дитина" допомагає засвоїти всі необхідні навички.

Метою дошкільної освіти є формування основ світогляду цілісної, життєво активної, гуманістично-спрямованої особистості — громадянина(ки) демократичного суспільства, який(а) у своїй життєдіяльності буде сповідувати національно-культурні, загальнолюдські та громадянські цінності.  Програму рекомендовано Міністерством освіти і науки України (лист МОН України № 1 /11 -16163 від 09.11.2015 р.).

Діти використовують набутий руховий досвід у самостійній руховій діяльності. А саме: домовлятися про спільну рухову діяльність, планувати її, обговорювати правила рухливих ігор, особливості виконання фізичних вправ. У відео ми можемо побачити, як діти виконують різні корегуючи вправи, грають у рухливі ігри ("Подоляночка" та "Струмочок"), вчаться елементам футболу. Закріплюють навички ловіння та кидання м'яча, гра в сніжки ("Влуч у ціль"). Розвивають творчі здібності, з допомогою снігу діти втілюють свої фантазії, виліплюючи різні вироби (білочка, песик).

Перегляди: 2748

Login Form

БЕЗПЕЧНО ДЛЯ ДІТЕЙ